tel : +48 32 67 02 447
tel : +48 692 555 555

dołącz do nas

www.facebook.com allegro youtube rss

Sklep

Home >> Wszystkie artykuły

Stacja lutownicza WEP 853da oraz WEP 853d Nowe ceny !!!

Obniżka cen na stacje lutownicze WEP 853da oraz WEP 853d.  Znane modele tej serii tzw 3w1. Kolba gorącego powStacja lutownicz_853daietrza zwana hot air oraz kolba grotowa a do tego zasilacz 15V i 1A. Wszystko to świetnie się sprawdzi w pracowni każdego elektronika, zasilacz pozwoli na uruchamianie wielu zmontowanych urządzeń czy modułów Arduino. Za niewielkie pieniądze można nabyć prawie kompletny zestaw do lutowania. Do tego każdy który będzie chciał przystosować warsztat do bardziej profesjonalnych napraw może zaopatrzyć się już tylko w podgrzewacz/preheater WEP 853A. A jeśli Wyda nam się że parametry zasilacza są dla nas niewystarczające to możemy się pokusić o model 853d 5A. Mamy do dyspozycji aż 30V i 5A  co w zupełności zadowoli większość elektroników prócz tego dostajemy mocniejsza kolbę grotową o mocy szczytowej 75W elementem grzejnym 50W a wszystko to połączone z naszą stacją silikonowym kablem dającym komfort wygodę pracy oraz brak obaw o przepalenie kabla przez przypadek. Model WEP 853d 5A w najniższej cenie na rynku. Jesteśmy importerem marki WEP dbamy o to aby produkty tej marki miały stosownie niskie ceny dostępne dla każdego a nie tylko dla profesjonalistów. 

 

Hotair i polityka niskich cen stacji lutowniczych

Chciałbym wszystkich poinformować, że ceny wielu towarów przez nas sprzedawanych mogą ulec drastycznym zmianom w związku z dużymi wahaniami kursu dolara !!!  Staramy się utrzymać niskie ceny. Zdajemy sobie sprawę, że jesteśmy najtańszym sklepem internetowym, w którym można kupić stacje lutownicze oraz stacje bga. Niestety sytuacja na świecie powoduje, iż wszystkie towary drożeją i nie będziemy w stanie utrzymywać tak niskich cen. Powodem są niskie narzuty na towary jakie sprzedajemy i nawet niewielkie wahnięcie kursu dolara powoduje u nas natychmiastowa zmianę ceny. Wielu klientów może spotkać sytuacja, iż wieczorem mogą widzieć ceną jakiegoś towaru a na następny dzień rano może on znacząco podrożeć. Proszę mieć to na uwadze i w razie możliwości robić zakupy nie odkładając ich na później, aby nie ulegać rozczarowaniom. Wystawione proformy na towary nie mają dłuższej ważności niż jeden dzień. Przepraszam wszystkich za niedogodności, ale są one związane z kursami walut.

 

Stacja na podczerwień do naprawy laptopów Jetronix-Eco

Jetronix-Eco to budżetowa stacja lutownicza przeznaczona do napraw laptopów, PC, konsoli do gier, tabletów,... itp. Charakteryzuje się: dużą mocą grzewcza 3200W, dużym obszarem podgrzewania, realnym odczytem temperatury oraz sterowaniem przy użyciu oprogramowania zainstalowanego w komputerze PC poprzez port USB.

Do stacji Jetronix-Eco

 

Stacja na podczerwień  do naprawy laptopów Jetronix-Eco
 

Gratulacje zwycięzcy pierwszego wideo konkursu Jovy-Systems

Podziękowania dla wszystkich uczestników pierwszego wideo konkursu organizowanego przez Jovy za ich udział oraz wysokiej klasy filmy.

Szczególne  gratulacje dla zespołu Virtual Future Service z Polski za filmik Reballing PS3 with Jovy Systems RE-8500 & iSolder by www.konsole.rzeszow.pl, www.konsole.rzeszow.pl, który zajął pierwsze miejsce. Virtual Future Service to jedyny profesjonalny serwis konsol w Rzeszowie, który posiada Międzynarodowy Certyfikat Specjalisty IPC oraz wykwalifikowany personal. Polecamy ich usługi. Prezentacja wszystkich zwycięzców w dalszej części artykułu.

Reballing PS3 with Jovy Systems RE-8500 & iSolder
Więcej…
 

Przybliżenie działania lupy z podświetleniam

Lupa to najprostsza przyrząd optyczny używany do obserwowania drobnych przedmiotów. Lupy zamontowane w lupie z podświetleniem, w uchwytach serwisowych to lupa prosta. Lupa składa się z jednej soczewki umożliwiającej uzyskania powiększenia do 7x. Lupa warsztatowa ma dużą soczewkę i maksymalne powiększenie jakie można uzyskać to 3x, duże powiększenia uzyskuje się dla lup zegarmistrzowskich. Lampa z lupą , lupa z podświetleniem, lampa serwisowa

Więcej…
 

KONKURS JOVY SYSTEMS dziś wyniki !!!!

Dziś wyniki konkursu Jovy wiele filmów do obejrzenia. Dużo materiału, który pozwoli na dobranie własnego stylu pracy.
Nas cieszy udział serwisu konsol www.konsole.rzeszow.pl. To niezła reklama, która pokazuje, że znają swoją pracę. Śmiało można im oddać konsole na warsztat Trzymam kciuki wyniki konkursu już za chwile. Mam nadzieje że nagroda trafi do Polski !!!!
Reballing PS3 with Jovy Systems RE-8500 & iSolder
Więcej…
 

Nowy rok i inwentaryzacja :)

zegarNa dzień 2015-01-07 mamy zwłokę w wysyłkach i wynosi ok 2 dni robocze. Wynikła ona w związku coroczną inwentaryzacją. Kolejny problem to to że daliśmy extra ceny na urządzenia bga które wyprzedawaliśmy z czym nieźle przegięliśmy :) i zostaliśmy zasypani zamówieniami.  Cały czas pracujemy nad przyśpieszeniem. Wszystkich klientów przepraszam za wynikły problem. Bardzo proszę przy zamówieniach do 12 stycznia brać poprawkę na czas realizacji. Dokładamy wszelkich starań aby opóźnienia były jak najmniej dotkliwe i jak najszybciej zlikwidowane.

Życzę wszystkim zdrowia szczęścia w nowym 2015 roku, aby był owocny jeśli chodzi o sprawy zawodowe i oby nie był gorszy od mijającego a zachłannym życzę żeby był o wiele lepszy niż ten stary.

 

Korad KD3005D juz wkrótce !!!

Korad Technology tworzy nowy zasilacz KD3005D tym razem to prosty i tani zasilacz. W ofercie zasilaczy Korad brakowało tanich prostych jednostek zasilających. Rozbudowane funkcyjnie zasilacze Korad w swojej klasie nie mające konkurencji musiały konkurować z tanimi prostymi zasilaczami innych producentów. Tych którzy nie potrzebują pamięci i tego aby zasilacz pracował jako źródło prądowe czy napięciowe zachęcam do zainteresowania się ofertą. Uważam że mimo iż  ta prosta konstrukcja jest w stanie namieszać dosyć na rynku zasilaczy w Europie jakością wykonania i designem.
A już dziś zapraszam ciekawskich na hotair facebook

Zasilacz KORAD KD3005D

 

INFRA 2001 Reaktywacja !!!!

Z przyjemnością powiadamiamy iż znany brand INFRA 2001 został reaktywowany a urządzenia dla nas wyprodukowane spełniają potrzeby serwisów gsm. Już niedługo więcej ......
 

Nowy software KA-3005P ver 2.4

Od września zasilacze Korad KA3005P działają  nowym software v 2,4 Zasilacz Korad program
Nowa wersja oprogramowania jest kolejnym przykładem dynamicznego rozwoju firmy SHENZHEN KORAD TECHNOLOGY CO., LTD Nowa wersja software umożliwia pełne sterownie zasilaczem oraz ustawianie napięć z odstępem czasowym. Promocja zasilaczy KA3005P będzie trwać do końca września. Prosimy skorzystać z tek okazji gdyż w późniejszym czasie ceny będą o wiele wyższe i jest to jedyna szansa na zakup zasilacza w tej cenie link do software
 

JETRONIX ECO, RE 8500, RE7500, ISOLDER-40

Duże zainteresowanie produktami Jovy Systems powodowało częste braki na magazynie. Dzięki zmianom w logo jovy-systemssposobie zamówień od Lipca 2013 produkty są cały czas dostępne i nie powinny występować stany zerowe na magazynie. Mimo to bardzo proszę o składanie zamówień z odpowiednim wyprzedzeniem , gdyż wszystkich sytuacji wpływających na zamagazynowania nikt nie jest w stanie przewidzieć. Obniżce ceny uległa Isolder-40 na 399 zł co powoduje iż staje się bardzo atrakcyjnym produktem. Jest ona przeznaczona do pracy w serwisach do pracy wielogodzinnej. Funkcja sleep nie pozwala na szybkie zużycie elementów grzejnych jak i grota. Brak ustawień temperatury grota powoduje pracę w optymalnie dobranej temperaturze i mocy jaka jest nam potrzebna. Co ma wpływ na sposób pracy jak i zużycie elementów takich jak grot.
 

Jetronix ECO nr 1 na świecie

Jetronix ECO po 3 miesiącach od premiery jest hitem na świecie wśród tanich lutownic bga. Ta sytuacja ma miejsce także jetronix-ecou nas. Jetronix ECO zostawił konkurencyjne tanie lutownice bga w tyle  Z uwagi na ilość chętnych bardzo proszę  o wstępną bezpłatną rezerwację towaru pod telefonem 692 555 555, 326702447. Dotychczas wszystkie sztuki rozeszły się w ciągu dwóch dni od dostawy. Przepraszamy za niedogodności. Do dyspozycji zawsze jest maszyna demo dlatego chętnych na zakup lub zastanawiających się nad zakupem zapraszam na prezentację.
 

Promocja WEP 995d+

Maj jak zwykle to czas upustów w naszym sklepie. W ofercie model WEP 995d+ za 349 zł. To bardzo duża obniżka i niesamowita okazja. Firma WEP produkuje co raz lepsze urządzenia właśnie takim jest model WEP 995d+. Kolba grotowa dużej mocy do tego grzałka do gorącego powietrza nawinięta na ceramice. Grzałka to hit firmy WEP zastosowana w poprzednich modelach sprawdza się idealnie. Przy niewielkim wstrząsie zwoje nie zwierają się tak jest to w modelach PT czy Aoyue czy ZD. W związku z tym nie dochodzi do zmiany rezystancji a zatem i przepalenia elementu grzejnego. Wyświetlacz LCD wskazuje nam aktualne temperatury oraz stopień nawiewu. Promocja jest nieograniczona czasowo. W tej niskiej cenie jest zaledwie 20 sztuk tego modelu. Klient ma prawo zwrotu w ciągu 2 dni nawet jeśli towar będzie używany. Daje to gwarancje pewności zakupu Jeśli towar nie spełni naszych oczekiwań. Życzę udanych zakupów.

Więcej…
 

Reklamacje c.d.n

Bardzo proszę wszystkich naszych klientów o dobre pakowanie urządzeń wysyłanych na naprawy gwarancyjne i pogwarancyjne.Produkty przysyłane do nas na reklamacje powinny być zapakowane w sposób poprawny. Najlepiej aby były one zapakowane w przesyłkataki sposób jak zostały wysłane od nas. Dobrze jest mieć oryginalne pudło i folie w którą było zapakowane urządzenie. Trzeba pamiętać iż każdy sprzęt ma jakieś czułe punkty które są chronione podczas transportu. Co zrozumiałe nikt nikt kto robi zakupy nie musi być ekspertem od pakowania i nie musi posiadać takiej wiedzy. Dlatego posiadanie pudełka od urządzenie które jest wysyłane na reklamację jest sporym ułatwieniem. Należy jednie dołożyć minimum staranności aby  wysyłane urządzenia dochodziły do nas całe. Oryginalne pudło w którym jest nasze urządzenie dobrze jest też opakować w dodatkowe zabezpieczenia. Z prawej strony mamy przykład reklamacji dosłanej parę dni temu pocztą. Stacja lutownicza uległa uszkodzeniom. Musiały one powstać ponieważ prócz cienkiej warstwy kartonu nie było żadnych zabezpieczeń. Kolba grotowa lutownicy oraz kolba na gorące powietrze były włożone luźno obok urządzenia które zależnie od pozycji w transporcie przygniatało mniej lub więcej krzywiąc i wyłamując plastiki więcej zdjęć w dalszej części.
Więcej…
 

Zostań sprzedawcą naszych towarów

HOTAIR szuka nowych partnerów. Masz stronę www własny sklep ? Zapraszamy do współpracy
Skontaktuj się mailowo lub telefonicznie aby zostać naszym Partnerem Handlowym i mieć dostęp do topowych produktów w Polsce w skład których wchodzą  Future HF Rework Jelly, RE 8500, Jetronix-ECO, Korad 3005D, To produkty numer jeden których jesteśmy wyłącznymi przedstawicielami na terenie Polski
Zostając naszym partnerem handlowym masz dostęp do najniższych cen jakościowych  produktów firm takich jak

Jovy Systems - Stacje lutownicze bga RE 8500, RE 7500, Jetronix ECO
Warton Metals Limited - Chemia serwisowa wysokiej jakości fluxy,topniki, płyny do wanien ultradźwiękowych
Korad Technology - Zasilacze pojedyńcze , podwójne oraz potrójne, zasilacze z podłączeniem do komputera po usb
W.E.P. - Stacje lutownicze firmy WEP szeroka gama od najtańszych po wysokiej jakości lutownice takie jak 853d 30V 5A czy 992d+
W ofercie mamy też jakościowe wanny ultradźwiękowe dla warsztatów samochodów i serwisów notebooków.

Jesteśmy w stanie zaproponować dogodne warunki współpracy 

REKLAMACJE

W związku ze zmianą w przepisach od 1 kwietnia 2013r bardzo proszę wszystkich naszych klientów o wypełnianie formularza reklamacji który jest tutaj wydrukowanie i czytelne podpisanie. Paczki NO NAME  nie będą odbierane !!!! lub zwracane na adres z dostawy na koszt tego który widnieje na blankiecie jako nadawca !!!! Jeżeli są problemy co i jak wypełnić proszę o kontakt telefoniczny 32 6702 447. Ułatwi to i przyśpieszy ewentualny czas reklamacji, wymiany czy zwrotu towaru.
( przypomnę że blankiety pocztowe są nieczytelne ! Gdyż to co pozostaje u nas to kopia kalki w 90% przypadków nieczytelna)
 

Stacje lutownicze ZD

Od połowy stycznia 2013r można zauważyć w naszej ofercie lutownice oznaczone jako ZD zd-99
 Oferta ta jest kolejnym krokiem poszerzania naszej oferty. Stacje lutownicze ZD można kupić o wiele taniej niż w innych sklepach. Jak zawsze staramy się aby nasze towary były sprzedawane po cenach przystępnych dla każdego. Stacja lutownicza ZD-912, ZD-931 ZD-938 oraz odsysacz cyny rozlutownica ZD-915 są oferowane w promocji od pierwszych dni. Staramy się aby nasz sklep rozwijał się wraz z naszymi klientami a wprowadzenie nowych produktów pozwala na większe możliwości wyboru podczas zakupu. Ilość sprzedawanych stacji lutowniczych wielofunkcyjnych w naszym sklepie sprawia iż wyspecjalizowany asortyment jakim są stacje lutownicze może być dobrany według potrzeb, gustów czy przywiązania do danej marki a nie tylko ukierunkowany w stronę produktu jednej marki akurat sprzedawanej przez dany sklep.
 

Lutowanie cyny bezołowiowej lead free

Lutowanie lead free czyli płyty pcb z cyną bezołowiową Spora liczba osób używa wysokich temperatur gorącego powietrza do lutowania elementów a są tą temperatury rzędu ok 440C gorącego powietrza. Tymczasem jest to błąd który może powodować uszkodzenie lutowanych elementów czy nawet płyty pcb nie mówiąc o wysokim zużyciu elementu grzejnego. Do takiego lutowania niezbędne jest użycie podgrzewacza. Jego zadaniem jest nagrzanie płyty pcb do ok 100 stopni Celsjusza.Stacja 853ax Czasem można zrobić błąd nagrzewając płytę samym podgrzewaczem do 150C czy więcej - tak nie powinno się robić. Po nagrzaniu do 100C płyty pcb dokładamy nad lutowany element kolbę z gorącym powietrzem nastawioną na 370C - 380C nie więcej. Taka procedura zapewnia prawidłowe lutowanie i optymalne wykorzystanie sprzętu. Używanie niepotrzebnie wysokich temperatur może powodować szybkie zużycie elementu grzejnego i uszkadzanie lutowanych elementów. Zapraszam do obejrzenia filmu
 

Wybór stacji lutowniczej bga

Zachęcam wszystkich zamierzających zakupić stację bga do przeczytania artykułu http://jovy-systems.pl/
 

Reklamacje !!!

Reklamacje to przykra sprawa dla każdego klienta. Pozbawiamy się urządzenia które jest nam potrzebne, którym pracujemy czy używamy do amatorskiej zabawy w naszym domowym warsztacie. Pracujemy nad usprawnieniem procesu reklamacji. Zdajemy sobie sprawę że jest to czuły punkt i drażliwy dla każdego który pozbawia się na jakiś czas zakupionego towaru. Bardzo proszę wszystkich którzy odsyłają do nas towary uszkodzone do w ramach gwarancji lub też do napraw odpłatnych o wypełnianie formularza reklamacji Jego wypełnienie oraz zastosowanie się do wskazówek zdecydowanie przyśpieszy proces reklamacji nie tylko twojej ale też innych. Proszę pamiętać iż tak niskie ceny jesteśmy w stanie utrzymać tylko i wyłącznie dzięki waszej współpracy z nami. Nasz sklep rozwija się dzięki wam i jest on dla was Wink
 

Nowości pęsetki stalowe esd precyzyjne

PęsetyW naszym sklepie pojawiają się pęsety. Coś dla tych którzy marzyli o porządnym chwytaniu elementów i mieli dosyć tanich chińskich pęsetek. Pęsety są wykonane ze stali HRC40 są twarde ale przede wszystkim precyzyjne. To jeden z produktów które śmiało możemy polecić każdemu elektronikowi. Pęsety są ESD więc możemy pracować bezpiecznie ze sprzętem niwelując niebezpieczeństwo wyładowań elektrostatycznych. Temat pęsetek był często poruszany w naszym serwisie telefonów gsm. Postanowiliśmy skończyć z kiepskiej jakości pęsetkami. Myślę że każdego usatysfakcjonuje stosunek jakości do ceny pęsetki. Mamy do wyboru 7 rodzajów pęsetek o numerach ESD10,ESD11,ESD12 itd Szukaj w naszym sklepie stalowych pęsetek precyzyjnych tutaj.
 

Easyscope 3 na Windows 7 wer sja 64bit - na oscyloskopy Atten

Ciekawy tutorial dla posiadaczy oscyloskopów Atten dotyczący uruchomiania EasyScope 3 na Windows 7 wersji 64 bitowej proszę zajrzeć  na forum link
 

Nowość JOVY RE-8500

JovyRE-8500 Jovy Systems lider w produkcji i sprzedaży urządzeń lutowania bga zaskakuje nas kolejnym flagowym urządzeniem Jovy RE-8500. Na stronie www.jovy-systems.pl można zakupić lub dokonać rezerwacji urządzenia. Wiele osób narzekało na mały podgrzewacz w RE-7500. Praca na małym podgrzewaczuJovy RE-8500 przy dużych płytach wymagała wyczucia maszyny co za tym idzie wprawy i umiejętności operowania grzałkami górną i dolną oraz ich mocami. Tymczasem w modelu RE-8500 Jovy Systems serwuje nam ogromny podgrzewacz  dorzuca do tego możliwość podpięcia 5 termopar nowy interfejs graficzny w programie na PC do sterowania maszyną. RE-8500 od dnia sprzedaży staje się kolejną topową maszyną do lutowania bga. Prezentacja zdjęć porównujących wielkość podgrzewaczy w dwóch maszynach różnica jest ogromna. Jovy Systems od dnia produkcji pierwszej maszyny RE-7500 dzierży prym w sprzedaży maszyn lutowniczych bga. Komfort lutowania w podczerwieni jest duży nie trzeba używać nasadek - dysz tak jak w urządzeniach na gorące powietrze, można grzać elementy plastikowe- (złącza, wtyki, gniada, sloty w płytach PC czy mikrostyki, dżojstiki w telefonach gsm itp) Nowa stacja lutownicza Jovy RE-8500 już po dniach pierwszej prezentacji stała się kolejnym topowym produktempodobnie jak jej popredniczka RE-7500.
Firma Hotair Robert Mazurek jest wyłącznym autoryzowanym przedstawicielem Jovy Systems na terenie Polski
 

Kulki bga 250 tys w super ofercie

Kulki BGA Jovy Kulki BGA Jovy Systems buteleczki po 250 tys sztuk we wrześniu w super ofercie. link
          Rozmiary ołowiowe oznaczone pb 0.6, 0.55, 0.5 w cenie 119 zł Wink
          Rozmiary bezołowiowe lead free 0.55    w cenie   145 zł Wink

Proszę pamiętać iż w swojej ofercie mamy zestaw narzędzi wraz ze skrobakiem i packą przydatnymi przy układaniu kulek ( raballingu ) link do zestawu cena jedynie 22 zł
Oferta ważna do 12 września 2011r
 

Urządzenia do lutowania BGA

Stacja lutownicza LY IR6000W naszej ofercie pojawiają się nowe modele prócz kultowego modelu Jovy RE 7500 bijącego rekordy popularności w Polsce a także w całej Europie postanowiliśmy rozszerzyć ofertę o kilka ciekawych urządzeń LY IR9000 oraz LY IR-Pro SC v.2 Wszystkie lutownice do BGA są w dziale systemy lutownicze bga oczywiście w specjalnie przygotowanej ofercie.
 Urządzenia dostępne w leasingu lub sprzedaż ratalną która trwa bardzo krótko i jest najszybszym sposobem finansowania zakupów takich urządzeń.
 

W.E.P. już w Polsce i to u nas

Od ostatniego debiutu nowej stacji lutowniczej Yihu a 852d+ nie upłynęło dużo czasu a już w naszej ofercie nowe topowe proStacja lutowniczaWEP 852d+dukty tym razem firmowane jako W.E.P. ( WEP ) prócz znanego modelu modelu WEP 852d+ w sprzedaży takie modele jak WEP 8508d najtańsza stacja lutownicza na gorące powietrze z funkcją wyboru Auto ( wygaszanie grzałki odłożonej na uchwycie ). Lutownice WEP to możliwość wyposażenia swojego warsztatu za niewielkie pieniądze . Na zdjęciu model stacja lutownicza WEP 853DA 5 urządzeń w jednym. Wszystkie modele stacji lutowniczych WEP do nabycia po najniższych cenach na rynku.
 

Nowe sita 170 szt z podstawką JiG

sitaOd niedawna w ofercie sita do reballingu bga aż 170 sztuk sit w komplecie a do tego podstawka JiG. Ta ilość oferowana za tą  cenę zadowolą każdego serwisanta. Czas na zakup sit a żeby Cię do tego przekonać kupując sita wysyłka jest gratis. Oferta ważna do 20 sierpnia 2011. Cool
 

Okazje cenowe: Yihua 852d+

Model Yihua 852d+ jedynie za 199 zł lutownica kolbowa oraz lutownica na gorące powietrze w jednym w tej cenie to okazja z której warto skorzystać i kliknąć w sklepie. To najtańsze urządzenie tego typu na rynku. W naszym sklepie dostaniesz do niej wiele dodatków jak groty i dysze które są kompatybilne z modelami Pt, Aoyue, Zhaoxin. Groty można zakupić w pakiecie który wychodzi bardzo tanio klikając tutaj
 

Promocja RE 7500

Promocja na Jovy RE 7500 trwa do końca czerwca. System lutowniczy można zakupić dodatkowo za pomocą leasingu lub kredytu ratalnego. RE 7500 to doskonała lutownica do prac na płytach od laptopów, notebooków, nawigacji, telefonów gsm. Pracując za pomocą ciemnej podczerwieni ( dark infrared) możemy przylutować takie elementy jak gniazda czy złącza plastikowe mikrofony zwane cyfrowymi w telefonach gsm czy mikro styki nie powodując ich uszkadzania  czy deformacji. Pracując podczerwienią nie ma efektu zdmuchiwanych elementów w związku z tym nie ma także potrzeby używania drogich nasadek-dysz ograniczających powierzchnie grzania. Zobacz tutaj..
 

Do czego potrzebny jest preheater?

Podgrzewacz 853AWielu początkujących elektroników zastanawia się do czego mi preheater? Przecież radze sobie bez tego czegoś, na co to komu? czy powinienem to mieć? W związku z tym postanowiłem na te pytania odpowiedzieć i rozwiać domysły i spekulacje na temat tego urządzenia.

Preheater jest niezbędny przy lutowaniu bezołowiowym,  gdzie należy podgrzać płytę do ok 200 stopni, ale od razu zaznaczam ze preheater do lutowania oczywiście potrzebuję innych urządzeń sam w sobie do niczego się nie przyda, takich jak lutownica kolbowa do lutowania bezołowiowego np model 2900 lub stacja na gorące powietrze (wszystko omówione w artykule o lutowaniu bezołowiowym).
Więcej…
 


Twój koszyk

HotAir Twój koszyk jest pusty.
Koszty wysyłki
Nowości
Wszystkie nowości...
Polecane
Uwaga U nas Ceny brutto i z VAT efl Europejski Fundusz Leasingowy Jak kupować na e-Raty
Popularne
Zadaj pytanie on-line Napisz do nas... Wyślij

Testy Sprzętu - Artykuły